Menu

Porovnanie posuvných dverí MARSHALL 

Nie je jednoduché vybrať si z posuvných dverí, ktoré fungujú podľa rôznych princípov,nie je vždy jednoduché, pretože každé má svoje výhody, taktiež aspekty sú individuálne. Chceme Vám pomôcť nájsť správnu verziu posuvných dverí MARSHALL.

toloajtok osszehasonlitasa

3 druhy posuvných dverí – ktoré si mám vybrať?

Posuvno-sklopné dvere: ak je hlavným aspektom získať posuvné dvere za čo najlepšiu cenu, táto voľba je optimálna. Posuvné dvere majú padací prah, je to výhodné z hľadiska tesnenia, ale nie je možnosť na bezbariérové riešenie. Jeho maximálna šírka je obmedzená, no napriek tomu dodáva do nehnuteľnosti veľa svetla. Vhodný aj pre energeticky pasívny dom.

Posuvné dvere Smoovio: výhodou je, že ovládanie je veľmi pohodlné, tesnenie je vynikajúce, to všetko je výsledkom inovatívneho vývoja kovania a profilov (Roto / Gealan). Sotva znateľný, čiastočne znížený prah pravdepodobne nebude nikoho obťažovať. Zatiaľ sa dá objednať iba podľa schémy otvárania „A“. Jeho cena je o niečo vyššia v porovnaní s výklopno-kyvnými dverami, no je podstatne lacnejšia ako zdvižno-posuvné. Vďaka mimoriadne dobrému utesneniu a uloženiu 48 mm skla je vhodný aj pre energeticky pasívny dom. 

Zdvíhacie-posuvné dvere: skutočným luxusom sú exkluzívne zdvíhacie-posuvné dvere. Pri tomto type je možné realizovať najväčšiu sklenenú plochu z troch verzií. Štandardne je vyrobený z PVC profilu (M-9000), ale môže byť vyrobený aj z hliníkového profilu, takže ho možno inštalovať do stenových otvorov šírky až 11 metrov s gigantickými sklenenými plochami. Z hľadiska jeho prahu je výhodné, že sa dá vyrobiť aj v bezbariérovom prevedení, avšak tesnosť na prahovej línii je u predchádzajúcich dvoch typov o niečo lepšia.