Menu

Zdvíhanie skla pomocou žeriavu a premiestnovacie služby

Pavúk žeriav

Naše najmodernejšie žeriavy a zdvíhacie stroje dávame k dispozícii našim priekupníkom. Ponúkame bezpečné a pohodlné riešenie na zdvihnutie extra ťažkého skla a jeho vloženie do dverí a okna. Vďaka tomu je možné sklo, okno alebo celé dvere vyniesť do výšky až 2 alebo 3 poschodí, čo by bolo bez týchto strojov mimoriadne riskantné a náchylné k nehodám, alebo by to bolo fyzicky nemožné.

S novým pavúčím žeriavom Hoeflon C6 je možné sklo premiestňovať v extrémnych podmienkach, či už horizontálne alebo vertikálne. Pre presné technické parametre kontaktujte svoju kontaktnú osobu.


Zasklievací robot

Pre plošné práce poskytujeme našim partnerom náš zasklievací robot (TGT Robby 420), ktorý umožňuje jednoduché nakladanie sklá z palety na miesto inštalácie. Stroj je možné posúvať pomocou diaľkového ovládača, zdvíhaciu hlavu je možné pomocou motora nakloniť o 180 stupňov do strany. Je teleskopická, rameno sa vysunie až na 600 mm a má maximálnu nosnosť 420 kg.


PAUS výťah

Tento teleskopický výťah dokáže zdvihnúť okná až do výšky 28 metrov. Riadenie je rýchly a bezpečný, ideálny na zdvíhanie veľkého množstva dverí a okien. Výťah prívesného typu sa ľahko inštaluje, vyžaduje kvalifikovaného operátora. Zdvíhacia plošina je zaťažiteľná do 250 kg a dokáže zdvihnúť 1800 mm široké okno alebo dvere.

Paus Easy Big výťah pre posúvanie okien na poschodie